Agent - Wielka Brytania

1 month ago

London, United Kingdom Brand Distribution Group Full time

Brand Distribution Group działa na globalnym rynku produktów i usług FMCG od blisko 30 lat. Zapewniamy szeroki zakres usług dystrybucyjnych i logistycznych. Dystrybuowane przez nas marki można znaleźć na półkach sklepowych na całym świecie. Oferujemy także wysokiej jakości, przyjazne dla środowiska marki własne. Nasze biura działają w Polsce, Hiszpanii, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Singapurze.

Tworzymy nowoczesna organizację z technologią wspierającą rozwój biznesu. Naszym zespołom zapewniamy najnowsze rozwiązania technologiczne i narzędzia do efektywnej pracy. Dynamicznie rozwijamy działalność e-commerce. Dostarczamy naszym klientom i partnerom efektywne rozwiązania biznesowe w oparciu o najnowsze technologie.

**Agent - Wielka Brytania**

Miejsce pracy: Londyn

Brand Distribution Group - nowoczesny, odnoszący sukcesy, globalny lider rynku FMCG, poszukuje osób z dużym doświadczeniem w sprzedaży B2B na rynku irlandzkim i brytyjskim.

Agent będzie ściśle współpracował z sieciami sklepów spożywczych i niespożywczych oraz drogeriami.

**Lokalizacja: Wielka Brytania**

**Opis stanowiska**:
Wybrany agent będzie generował znaczący wzrost sprzedaży i realizację celów poprzez nawiązywanie udanych relacji z potencjalnymi klientami, ( sieciami handlowymi i drogeriami) efektywnie zarządzając procesem sprzedaży i pomagając potencjalnemu klientowi w osiąganiu jego celów i zadań przy ścisłej współpracy z centralą BDG.

**Nasze wymagania**:

- Tytuł magistra ekonomii / biznesu
- 3-5 lat doświadczenia w sprzedaży - wymagany rozwój sprzedaży w sieciach handlowych.
- Udokumentowane doświadczenie we współpracy z nowoczesnymi sieciami sprzedaży i drogeriami
- Minimum 5-7 lat rozwoju sprzedaży i wprowadzania nowych marek na rynek
- Pożądane cechy osobowe i umiejętności agenta:

- Sales Hunter
- Przedsiębiorczość
- Silne umiejętności negocjacyjne
- Proaktywność
- Zorientowanie na cele
- Silne umiejętności komunikacji werbalnej i niewerbalnej
- Wysoki poziom niezawodności
- Samodyscyplina

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

- Administratorem Pani/Pana danych jest: Brand Distribution Sp. z o. o., ul. św. Rocha 8, 15- 879 Białystok, NIP: 5213748788, REGON: 365464202
- Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych jest obowiązek prawny Administratora Danych w zakresie uzyskania danych na etapie rekrutacji udostępnianych w dokumentach, a nie wymaganych przez przepisy prawa, w celach związanych z procesem rekrutacji oraz Pani/Pana
- Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są przez Administratora wyłącznie do celów związanych z rekrutacją na aplikowane stanowisko oraz do podjęcia niezbędnych działań dla celów procesu rekrutacyjnego;
- Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne
- Podanie danych osobowych udostępnianych w dokumentach, a nie wymaganych przez przepisy prawa, nie jest obowiązkowe, ale ułatwi kontakt z Pani/Pana osobą i sprawne przeprowadzenie procesu rekrutacji;
- Pani/Pana dane będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacyjnego na dane stanowisko i zostaną usunięte najpóźniej w ciągu 5 lat po jego zakończeniu, chyba że wyrazi Pani/Pan zgodę na dalsze przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w celach rekrutacji na inne stanowiska do czasu odwołania zgody;
- Administrator nie zamierza przekazywać Pani/Pana danych innym odbiorcom, ani do Państwa trzeciego, ani do organizacji międzynarodowych, chyba, że wyrazisz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez inne podmioty powiązane z administratorem w celach rekrutacji;
- w związku z przetwarzaniem przez Administratora Pani/Pana danych osobowych posiada Pani/Pan prawo do żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych na każdym etapie;
- Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji.

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji.