Zastępca Kierownika Sklepu

2 weeks ago

Powys, United Kingdom Biedronka Full time

Miasto

Bezrzecze (pow. policki)

2590439-16

2023-03-01

**CO ZAPEWNIAMY?**
- Umowę o pracę bez okresu próbnego
- Najszerszy na rynku pakiet programów socjalnych dla Ciebie i Twojej rodziny
- Konkurencyjne wynagrodzenie, premie miesięczne zależne od realizacji celów biznesowych
- Podwyżki stażowe
- Kompleksowy pakiet szkoleń i możliwość poznania biznesu od podstaw
- Realną perspektywę rozwoju i awansu
- Samodzielność w działaniu i satysfakcję zawodową
- Dostęp do platformy rozwojowej ”EduAkcja” 24h na dobę z każdego urządzenia

**JAKICH OSÓB SZUKAMY?**
- Posiadających doświadczenie w organizacji pracy zespołu
- Ukierunkowanych na realizację celów biznesowych
- Samodzielnych i proaktywnych w działaniu
- Posiadających doświadczenie w branży handlowej, usługach lub gastronomii
- Posiadających wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
- Gotowych do pracy w systemie zmianowych i pracy fizycznej
- Znajomość rynku spożywczego będzie dodatkowym atutem

**JAKIE ZADANIA NA CIEBIE CZEKAJĄ?**
- Planowanie i organizowanie pracy zespołu
- Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży
- Odpowiedzialność za realizację procesów i zapewnienie standardów pracy sklepu
- Realizacja zamówień
- Dbanie o asortyment i ekspozycję towarów
- Zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie oraz jego obrębie
- Przygotowywanie prawidłowych oznaczeń cenowych
- Praca z kolektorem oraz systemem SAP

**lub zadzwoń na infolinię rekrutacyjną**:22 205 33 10**
**Czekamy na Ciebie**:

  • Powys, United Kingdom Biedronka Full time

    Miasto Bezrzecze (pow. policki) 2614474-16 Aplikuj do dnia: 2023-04-01 **CO ZAPEWNIAMY?** - Umowę o pracę bez okresu próbnego - Najszerszy na rynku pakiet programów socjalnych dla Ciebie i Twojej rodziny - Konkurencyjne wynagrodzenie, premie miesięczne zależne od realizacji celów biznesowych - Podwyżki stażowe - Kompleksowy pakiet szkoleń i...

  • Starszy Sprzedawca

    1 week ago

    Miasto Bezrzecze (pow. policki) 2614476-16 Aplikuj do dnia: 2023-04-01 **CO ZAPEWNIAMY?** - Umowę o pracę bez okresu próbnego - Najszerszy na rynku pakiet programów socjalnych dla Ciebie i Twojej rodziny - Konkurencyjne wynagrodzenie, premie miesięczne i podwyżki stażowe - Dodatkowe wynagrodzenie za każdą prowadzoną zmianę - Profesjonalne...