Operator Facturare

2 weeks ago

Birmingham, United Kingdom Pro1 Recruitment Ltd Full time

Titlu postului: Operator Facturare

Locație: B11, Birmingham

Salariu: £11.92 pe oră

Program de lucru: 08:00 - 18:00, de luni până joi

Tipul postului: Normă întreagă, Permanent

Căutați o oportunitate interesantă într-un mediu dinamic? Suntem în căutarea unui Operator Facturare pentru a se alătura echipei noastre dinamică din Birmingham. În calitate de Operator Facturare, veți juca un rol crucial în gestionarea proceselor noastre de facturare și asigurarea emiterea facturilor precise și la timp pentru clienții noștri valoroși.

Responsabilități:

- Procesarea și generarea facturilor în mod precis și eficient
- Verificarea datelor de facturare și rezolvarea oricăror discrepanțe sau probleme
- Menținerea înregistrărilor de facturare ale clienților și asigurarea confidențialității acestora
- Colaborarea cu alte departamente pentru a obține informațiile necesare de facturare
- Asistență în rezolvarea întrebărilor privind facturarea și oferirea unui serviciu excelent pentru clienți
- Utilizarea aplicațiilor Microsoft, în special Word și Excel, pentru introducerea datelor și raportare
- Finalizarea sarcinilor atribuite în termene limită și menținerea unui nível ridicat de productivitate

Cerințe:

- Abilități avansate în utilizarea computerului, cu experiență în utilizarea aplicațiilor Microsoft (Word, Excel, etc.)
- Experiență anterioară în facturare sau operațiuni de facturare constituie un avantaj
- Capacitatea de a lucra într-un mediu rapid, cu o atenție excelentă la detalii
- Abilități puternice de organizare și gestionare a timpului
- Cunoașterea fluentă a limbii române și a limbii engleze (atât în scris, cât și oral)
- Nível minim de educație de GCSE sau echivalent

Ce oferim:

- Oferim un tarif orar competitiv de £11.92
- Poziție permanentă cu normă întreagă și program stabil de lucru
- Se va oferi instruire la fața locului pentru a vă dezvolta abilitățile
- Oportunitatea de a lucra într-un mediu de echipă colaborativ
- Perspective de creștere a carierei în cadrul companiei

Dacă sunteți o persoană motivată, cu atenție la detalii și vă bucurați să lucrați într-un mediu dinamic, atunci vrem să vă auzim Alăturați-vă echipei noastre în calitate de Operator Facturare și contribuiți la misiunea noastră de a oferi servicii excepționale de facturare clienților noștri.

Pentru a aplica, vă rugăm să trimiteți