Sprzedawca - Lada Tradycyjna Reguły Ul. Regulska 1a

4 weeks ago

Powys, United Kingdom Biedronka Full time

Miasto

Reguły (pow. pruszkowski)

2563009-7

2023-01-19

Twój zakres obowiązków
- Profesjonalna obsługa Klienta na sali sprzedaży i ladzie tradycyjnej,
- Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów,
- Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru,
- Przygotowanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych,
- Zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie, jego obrębie oraz na ladzie tradycyjnej.

Nasze wymagania
- Otwartość na kontakt z Klientami,
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz do pracy fizycznej,
- Zaangażowanie, dokładność i chęć do nauki,
- Nastawienie na współpracę,

Mile widziane
- Mile widziane doświadczenie w pracy przy ladzie tradycyjnej (mięsnej).

To oferujemy
- Umowę o pracę bez okresu próbnego
- Najszerszy na rynku pakiet programów socjalnych oraz benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny
- Konkurencyjne wynagrodzenie, premie miesięczne i podwyżki stażowe
- Możliwość dopasowania wymiaru etatu do Twoich potrzeb, w zależności od aktualnych możliwości kadrowych sklepu
- Profesjonalne wdrożenie i wsparcie
- Pakiet szkoleniowy dostosowany do wskazanego stanowiska
- Możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy
- Bonus finansowy za polecenie znajomego do pracy
- Dostęp do platformy rozwojowej ”EduAkcja” 24h na dobę z każdego urządzenia

**lub zadzwoń na infolinię rekrutacyjną**:22 205 33 10**