Projektant - Doradca (Janki (Pow. Pruszkowski)

2 weeks ago

Powys, United Kingdom Black Red White Full time

**Opis stanowiska**

Jako **Projektant** - **Doradca** będziesz odpowiedzialny za obsługę klientów w salonie_._ To także mnogość sytuacji, w których będziesz mógł wykazać się zdolnościami interpersonalnymi, przyjaznym podejściem do klientów oraz doświadczeniem w sprzedaży.

Przed Tobą ciekawe wyzwania, a wśród nich:

- Zapewnienie najwyższego poziomu Standardu Obsługi Klienta.
- Atrakcyjne przedstawienie funkcjonalności i atutów mebli kuchennych oraz możliwości aranżacyjnych,
- Określanie potrzeb klienta i dopasowanie oferty do jego oczekiwań,
- Projektowanie systemów mebli kuchennych pod indywidualne potrzeby klienta,
- Kompleksowe doradzanie w zakresie funkcjonalności sprzętu AGD i elementów wyposażenia wnętrz,
- Kreowanie pozytywnego doświadczenia zakupowego oraz dbanie o satysfakcję klientów.

Jesteś odpowiednim kandydatem, jeżeli:

- lubisz sprzedawać i pracować z klientem,
- chcesz się rozwijać i osiągać sukcesy w sprzedaży,
- orientujesz się w branży meblarskiej,
- interesujesz się w projektowaniem wnętrz i aranżowaniem pomieszczeń,
- posiadasz wiedzę techniczną.

**O zaletach pracy z nami**

Praca w Black Red White to nie tylko wyzwania, ale i korzyści:

- profesjonalny program wdrożenia do pracy,
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- dbamy o dobrą atmosferę w pracy
- ubezpieczenie grupowe PZU na atrakcyjnych warunkach
- preferencyjne ceny pakietów sportowych Medicover Sport
- wspólnie nie tylko pracujemy, ale dzielimy się doświadczeniami
- będziesz pracował w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, niekwestionowanym liderze branży

Branża meblowa dynamicznie się rozwija, tak aby spełniać oczekiwania coraz bardziej wymagających i świadomych klientów. Jeżeli jesteś gotowy na nowe wyzwania i poznanie ludzi, którzy lubią swoją pracę, to nie pozwól byśmy Ciebie przeoczyli Cieszymy się, że to właśnie Ty czytasz ogłoszenie - aplikuj w łatwy i szybki sposób:

  • Powys, United Kingdom Black Red White Full time

    **Opis stanowiska** Jako **Doradca** będziesz odpowiedzialny za obsługę klientów w salonie, a także za kontakty telefoniczne i mailowe. Dzięki tej pracy będziesz mógł wykazać się swoimi zdolnościami interpersonalnymi, przyjaznym podejściem do ludzi oraz doświadczeniem w sprzedaży. Przed Tobą ciekawe wyzwania, a wśród nich: -...